HU EN
Sharepoint fejlesztő (JN-102018-14669)

•••Feladatok: •Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás •Adatbázis tervezése és fejlesztése

Elvárások a jelentkezővel szemben •••Elvárások: •SharePoint adatstruktúrák és funkciók, valamint telepítési ismeretek •Server Object Model fejlesztésben szerzett tapasztalat •WebPart programozási készségek •SharePoint Designer tapasztalat •Megbízható ismeretekkel az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén •Tapasztalat a Visual Studio használatában •MS SQL lekérdezés írásában tapasztalat •Objektum-orientált alapismeretek, strukturált gondolkodásmód •Jó kommunikáció •Aktív angol nyelvtudás •••Előnyt jelent: •Fejlesztési tapasztalat más API-kon (Client Side Object Model, JavaScript Object Model, REST) •Migrációs tapasztalat k
Szükséges nyelvismeret Aktív angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés:
Budapest
.Adecco .Adecco