HU EN
Junior beszerző (JN-082018-11840)

Az alábbi feladatok várnak Rád: - Beszerzési eljárások előkészítése, beszerzési dokumentációk összeállítása - Rendelések elküldése a szállító partnereknek - Szállítói teljesítések ellenőrzése, érékelése, szerződéses feltételek érvényre juttatása - Ártárgyalások lefolytatása, az optimális ár és az elvárt minőség elérése - Kapcsolatépítés a stratégiai partnerekkel, szállítókkal és belső ügyfelekkel - Szerződések, árlisták előkészítése, karbantartása, adminisztrációja - A meglévő beszállítókkal történő kapcsolattartás - Alkalmas szállítók kiválasztása, partner kockázat elemzés koordinálása - Napi operatív beszerzési feladatok teljesítése   Az alábbiakra számíthatsz, ha jelentkezel: - Versenyképes bérezés - Béren kívüli juttatások - Hosszú távú munkalehetőség - Önálló, felelősségteljes munkakör - Támogató csapat Szakmai fejlődési lehetőség - Pályakezdőként is várjuk jelentkezésed!

Elvárások a jelentkezővel szemben

Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemzőek Rád: - Felsőfokú végzettséggel rendelkezel - Dolgoztál már beszerzési területen (akár gyakornokként) - Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel - Magabiztosan kezeled a MS Office-t, kiemelten az Excelt - Határozott, agilis és talpraesett vagy - Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezel

Szükséges nyelvismeret Magabiztos angol nyelvtudás
Szükséges iskolai végzettség OKJ
Fizetés: Versenyképes bérezés
Budapest
.Adecco .Adecco