HU EN
Java Back-End fejlesztő (JN-102018-14648)

Kedvencnek jelölöm

•••Feladatok: •Üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel több szektorban (bank, energetika, ecommerce) •A teljes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel •Elosztott rendszerek fejlesztése mind on-premise, mind cloud környezetben •Kisebb fejlesztőcsapat és juniorok mentorálása •Döntéstámogatás architektúrális kérdésekben és dokumentációk készítése

Elvárások a jelentkezővel szemben

•••Elvárások: •5+ éves Java/Scala backend fejlesztési tapasztalat •HTTP és aszinkron kommunikációs modellek ismerete •Adatbázis fejlesztési ismeretek •Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás •Tanulási hajlandóság •••Előnyt jelent: •Funkcionális programozási ismeretek •CI/CD, devops szemlélet, TDD •Üzemeltetési tapasztalat •Gradle, sbt •Akka, Akka HTTP •Docker / Kubernetes •Spring framework •Typescript, Angular, VueJS •NoSQL

Szükséges nyelvismeret angol
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés:
Budapest
.Adecco .Adecco