HU EN
Helyettes recepciós (JN-052019-22027)

Feladatok: - Vendégek fogadása és tájékoztatása - A cég kommunikációs rendszerének teljes körű működtetése: beérkező telefonok, faxok, e-mailek, levelek fogadása, iktatása, megválaszolása, postai ügyintézés - Tárgyalások, értekezletek előkészítése - Kapcsolattartás a társosztályokkal Amit kínálunk: - Versenyképes bérezés - Határozott idejű munkaszerződés (06.04-08.23) - Budapesti irodaházakban alkalmi munkavállalási lehetőség (igény szerint adott napokra, hetekre) - Multinacionális munkakörnyezet

Elvárások a jelentkezővel szemben

Elvárások: - Legalább középfokú végzettség - Releváns szakmai tapasztalat - Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás - Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség - Felhasználói MS Office ismeret

Szükséges nyelvismeret kommunikációs szintű angol nyelv
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola, Gimnázium
Fizetés: versenyképes bérezés
ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft.
Budapest
.Adecco .Adecco