HU EN
Egészségügyi koordinátor (JN-122018-17117)

•••Feladataid lennének: •Ügyfélbejelentések fogadása •Biztosítottak irányítása a megfelelő egészségügyi ellátásra •Ellátás előtti tájékoztatás nyújtása az ügyfelek részére •Az ügyfelek egészségi állapotának felmérése és figyelemmel kísérése •Kapcsolattartás az orvosokkal, terápiás utasítások követése •••Cserébe mi ezt tudjuk neked biztosítani: •Lendületes csapat, támogató kollégák és vezetők •Modern irodai környezet, amit könnyen meg tudsz közelíteni •Rugalmas munkarend •Versenyképes fizetési csomag •Hosszú távú, biztos munkahely •Céges rendezvények és folyamatos képzések

Elvárások a jelentkezővel szemben

•••Számunkra ez fontos: •Tudj angolul legalább kommunikációs szinten, írásban és szóban is Legyen egészségügyi végzettséged vagy folyamatban lévő tanulmányod: ápoló (ápoló, gyakorló ápoló, szakápoló, általános ápoló és asszisztens stb.) vagy diplomás ápoló, szülésznő, védőnő, gyógytornász, dietetikus, mentőápoló, egészségügyi szervező, orvos •Ne rettenj meg az önálló és csapat feladatoktól sem •Legyen jó szervezőkészséged

Szükséges nyelvismeret Angol kommunikációs szinten
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés:
Budapest
.Adecco .Adecco