HU EN
Back-end fejlesztő (JN-102018-14677)

•••Feladatok: •REST API fejlesztés ASP.NET Web API – val •3rd-party komponensek / API - k integrálása •Komplex business domain megértése és fejlesztése •Éles incidensek kezelése és javítása

Elvárások a jelentkezővel szemben •••Elvárások: •3-5 év szakmai tapasztalat •ASP.NET (intranet és/vagy internet) és .NET fejlesztési tapasztalat •REST API fejlesztésében szerzett tapasztalat •SQL és NoSQL (Redis, MongoDB, RavenDB, Cassandra) programozásában szerzett tapasztalat •Komplex , elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat •Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt •Jó kommunikációs képesség •Proaktív szemlélet •••Előnyt jelent: •Git és Powershell tapasztalat •PWA tapasztalat
Szükséges nyelvismeret aktív angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés:
Budapest
.Adecco .Adecco