HU EN
Alkalmazás fejlesztő (JN-102018-14700)

•••Feladatok: •Biztosítsa a rendszer operatív támogatását napi rendszerességgel •Részvétel projektek megvalósításában •A megvalósítás során biztosítsa a vállalati irányelveknek és a helyi jogszabályoknak való megfelelést (engedélyezés, adatbiztonság) •Fordítsa az összetett üzleti követelményeket robusztus IT megoldásokká •Legyen képes folyamatosan fejleszteni a rendszert, és továbbra is fenntartani a magas használhatóságot •Értse meg a rendszer architektúrákat, az interfész technológiákat és a middlewaret •Általános programozási módszerek alkalmazása •A szoftvertervezés, tesztstratégiák, szoftverfejlesztési életciklus nyomon követése •Tervezés, kódolás, tesztprogram vagy alkalmazási modulok készítése, amelyek megfelelnek a tervezési specifikációnak •••Amit ajánlunk: •Házon belüli és külső technikai képzési lehetőségek •Iparági tanúsítványok megszerzésének támogatása •Második diploma, vag

Elvárások a jelentkezővel szemben •••Elvárások: •Szakirányú Felsőfokú Végzettség
Szükséges nyelvismeret Angol
Szükséges iskolai végzettség Főiskola, Egyetem
Fizetés: Versenyképes
Budapest
.Adecco .Adecco