HU EN
Adminisztratív munkatárs (JN-052019-22018)

Kedvencnek jelölöm

Feladatok: - Ügyfelek adatainak lekérése - Adatrögzítés, adatok frissítése a belső rendszerekben - Audithoz az adatok rendbe tétele - Központi levelek feldolgozása - Emailek, levelek kezelése Amit kínálunk: - Azonnali kezdési lehetőség - Versenyképes bérezés – havi bruttó 280.000Ft - Irodai munkaidőben történő munkavégzés (H-P 8.00-16.30) - Határozott projekt jellegű munkalehetőség (2019.05.27.-2019.06.26) - Tapasztalatszerzési lehetőség - Multinacionális munkakörnyezet

Elvárások a jelentkezővel szemben

Elvárások: - Legalább középfokú végzettség - Felhasználói szintű MS office ismeret (Word, Excel, Outlook) - Precíz munkavégzés Előny: hasonló adminisztratív vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvismeret nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Fizetés: havi bruttó 280.000Ft
ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft.
Budapest
.Adecco .Adecco