Menu Menu
HU EN
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT KERESÜNK

Favourites
Full-time

Főbb feladatok, munkák: •Kettős könyvvezetés •Bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése •Vevő és szállítói analitikák havi egyeztetése •Vegyes könyvelési tételek könyvelése •Tárgyi eszközök havi nyilvántartása •Havi/negyedéves/éves zárás, számlaegyenlegek egyeztetése •Adóbevallások elkészítése, ÁFA analitika vezetése •Adófolyószámla egyeztetések •Év végi bevallások elkészítése •Zárómérleg, beszámolók készítése •Riportok elkészítése •Könyvvizsgálat előkészítése, könyvvizsgálónak adatszolgáltatás Amit kínálunk: •Professzionális munkakörnyezet •Stabil céges háttér •Hosszú távú munkalehetőség •Folyamatos fejlődési lehetőség •Csapatmunka •Versenyképes fizetés

Minimum requirements

Az álláshoz tartozó elvárások: •Az ideális pályázó határozott, önálló munkavégzésre képes, gyors gondolkozású, precíz személyiség •Minimum 5 éves szakmai könyvelő irodai tapasztalat, hasonló munkakörben •Mérlegképes könyvelő végzettség •MS Office ismerete (különösen Excel, Word) Az állás betöltéséhez előnyt jelent: •Könyvelő irodai gyakorlat •Apolló ügyviteli rendszer ismerete •Billcity rendszer használatában szerzett tapasztalat •Angol nyelvtudás

Language skills Nem szükséges
Employment term Full-time
Required minimum education College, University
Salary: *****
Check out
profile and all job offers
Partner Kft.
Dunakeszi, Bagoly u. 12, 2120 Hungary
Any questions? Send a message!
D.Zoltán D.Zoltán
Chat