HU EN
PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Full-time

Feladataid lesznek: • Számlázási feladatok ellátása • Részvétel a rendezvények előtti előkészületekben • Kezeled a cég forint és valuta pénztárát • Bankkivonatok könyvelése • Riportok, kimutatások készítése Miért jó nálunk dolgozni? • Magyarország piacvezető kiállítás-szervező cégénél dolgozhatsz. • Stabil munkahelyen számítunk rád! • Vidám, dinamikus csapatunkban Te is megtalálod a helyed. Mit kínálunk? • Fejlődési lehetőség • Teljesítményarányos bónusz • Medicover orvosi szolgáltatás • Cafeteria és egészségpénztár • Ingyenes parkolás

Minimum requirements

• Pénzügyi szakirányú végzettség • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat • Aktív angol nyelvtudás • Stabil számítástechnikai ismeretek

Language skills Aktív angol
Employment term Full-time
Required minimum education College, University
Salary: Alap+cafeteria+medicover
Check out
profile and all job offers
Budapest, Albertirsai út 10, 1106 Hungary
Any questions? Send a message!
P.Andrea P.Andrea
Chat