Menu Menu
HU EN
Villanyszerelő

Full-time

Feladataid lesznek: - Villanyszerelői feladatok ellátása, - a kiadott feladatok magas minőségi kivitelezése, - az állatok elhelyezésére szolgáló épületek elektromos berendezéseinek, kifogástalan állapotának folyamatos ellenőrzése, az észlelt hibák kijavítása, - a szerszámok, gépek műszaki állapotának megóvása, karbantartása és szakszerű használata, valamint - a munka- és tűzbiztonsági előírások betartása. Miért válassz minket? - Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed. - Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. - Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Minimum requirements

Téged keresünk, ha: - rendelkezel szakirányú szakmunkás (villanyszerelő) végzettséggel, - van hasonló munkakörben szerzett 3-5 év szakmai tapasztalatod, - ismered az energetikai folyamatok, rendszerek működését, - önállóan, precízen és pontosan végzed a munkád, valamint - van „B” kategóriás jogosítványod és saját gépjárműved.

Language skills nem szükséges
Employment term Full-time
Required minimum education Skilled
Salary: ****
Check out
profile and all job offers
Bonafarm Csoport
Budapest
Any questions? Send a message!
B.Csoport B.Csoport
Chat