Menu Menu
HU EN
HR Üzleti Partner

Full-time

Feladataid lesznek: - A terület HR stratégiájának kialakítása együttműködésben az érintett területi vezetővel, az üzlet igényeit tükröző HR projektek elindítása és kidolgozása a specialista munkatársakkal együtt, proaktívnak működés a teljesítmény növelésével kapcsolatos HR folyamatokban, - az üzleti tervek, emberi erőforrással kapcsolatos tényezőinek és következményeinek HR meghatározásáért és értékeléséért való felelősség vállalás, - szoros együttműködés a támogatott vezetőkkel valamint a HR specialistákkal és a HR koordináció munkatársaival, - a szakmai vezetők támogatása a magas színvonalon teljesítő, illetve a leendő - potenciális munkavállalók azonosításában, fejlesztésében, karriertervezésében és megtartásában, - a teljesítményértékelés keretein belül a vezetők támogatása az üzleti célok releváns egyéni célokká történő lefordításában és az igazságos értékelésben, - szervezeti változásokban és átalakításokban való közreműködés, - esetleges létszámleépítéssel járó átstrukturálások tervezésében és kivitelezésében való részvétel, - a HR folyamatokat érintő szabályzatok fejlesztésében és a toborzási folyamat - előkészítésében (igényegyeztetés a vezetővel), kiválasztásban, felvételi döntésben való részvétel, - különböző HR rendszerek (ösztönzés, teljesítményértékelés, karrierfejlesztés) - kialakításában és bevezetésében való segédkezés, - a szakmai vezetők támogatása béremelési döntésekben illetve az éves általános bérfejlesztési folyamat során.Feladataid lesznek: - A terület HR stratégiájának kialakítása együttműködésben az érintett területi vezetővel, - az üzlet igényeit tükröző HR projektek elindítása és kidolgozása a specialista munkatársakkal együtt, - proaktívnak működés a teljesítmény növelésével kapcsolatos HR folyamatokban, - az üzleti tervek, emberi erőforrással kapcsolatos tényezőinek és következményeinek HR meghatározásáért és értékeléséért való felelősség vállalás, - szoros együttműködés a támogatott vezetőkkel valamint a HR speciali

Minimum requirements

Téged keresünk, ha - rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel és - minimum 5 év HR területen szerzett tapasztalattal (generalista, üzleti partner, - specialista munkakörben), - ismered a foglalkoztatással kapcsolatos jogszabályokat és a Munka törvénykönyvét, - nem jelent gondot számodra angolul a kommunikáció, valamint - rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal és utazási hajlandósággal. - Ezen kívül fontos, hogy a következő dolgok jellemzőek legyenek rád: proaktivitás, kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség, határozottság, - komplex gondolkodás, támogatói attitűd kezdemény

Language skills angol
Employment term Full-time
Required minimum education College, University
Salary: versenyképes jövedelem
Check out
profile and all job offers
Bonafarm Csoport
Nagyigmánd
Any questions? Send a message!
B.Csoport B.Csoport
Chat