Menu Menu
HU EN
Gépkezelő - pasztőrös

Favourites
Full-time

Feladataid lesznek: - A megfelelő paraméterekkel beállított alapanyag előirt hőmérsékleten történő pasztőrözése és előirt nyomáson való homogénezése - Az előállított alapanyagok biztonságos tárolása és megfelelő időrendben történő feldolgozása - Az előirt beoltási technológia alkalmazása - A gépek, berendezések, munkaterület tisztán tartása a higiéniai szabályzatnak megfelelően - CIP központok felügyelete és biztonságos üzemeltetése - A kiadott dokumentációk pontos vezetése - A termékek esetében az azonosítás és nyomonkövethetőség feltételének ,megfelelőség, illetve nem megfelelőség jelölésének biztosítása Miért válassz minket? - Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed. - Teljesítményalapú bónusz rendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. - Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Minimum requirements

Téged keresünk, ha: - szakmunkás bizonyítvánnyal vagy középfokú végzettséggel rendelkezel, - szeretsz csapatban dolgozni, - megbízható és precíz vagy és tudod vállalni a három műszakos munkarendet. Előnyt jelent: - az élelmiszeriparban, tejiparban szerzett tapasztalat!

Language skills nem szükséges
Employment term Full-time
Required minimum education Skilled
Salary: versenyképes jövedelem
Check out
profile and all job offers
Bonafarm Csoport
Szeged
Any questions? Send a message!
B.Csoport B.Csoport
Chat