Menu Menu
HU EN
Fuvarszervező

Full-time

Feladataid lesznek: - A napi fuvarok leszervezése (saját géppark vezénylése és fuvarozók kiértesítése), - a tehergépkocsi vezetők koordinálása a vonatkozó jogszabályok és előírások figyelembe vételével, - munkaórák, vezetési idők, pihenő idők betartatása és a tankolások rendszeres követése, - nyilvántartások kezelése az SAP rendszerben, valamint - egyéb, a területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása (számlák, fuvarlevelek kezelése). Miért válassz minket? - Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed. - Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat. - Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság - Versenyképes jövedelem és juttatások - Határozatlan idejű szerződés - Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Minimum requirements

Téged keresünk, ha: - van középfokú végzettséged (érettségi), - önállóan, alaposan és felelősségteljesen végzed a munkád, - proaktív és dinamikus a személyiséged, - jó kommunikációs és együttműködési készség jellemez, valamint - felhasználói szinten ismered a MS Office programokat. Előnyt jelent, ha: - van hasonló területen szerzett tapasztalatod, - Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző végzettséggel rendelkezel, valamint - ismered az SAP vállalatirányítási rendszert.

Language skills nem szükséges
Employment term Full-time
Required minimum education Secondary school, Highschool
Salary: versenyképes jövedelem
Check out
profile and all job offers
Bonafarm Csoport
Újszász
Any questions? Send a message!
B.Csoport B.Csoport
Chat