Menu Menu
HU EN
Biológus

Biológus

Favourites
Full-time

Feladataid lesznek: - Az általa előkészített és elvégzett vizsgálatoknál a szakmai és az akkreditálási feltételeknek, valamint a vonatkozó előírásoknak megfelelő munkavégzés, a vizsgálatok dokumentálása az érvényes és vonatkozó szabályozásoknak megfelelően, a vizsgálati eredmények kiszámítása, jóváhagyott eredmények rögzítése, SAP rendszerhez kapcsolódó feladatok naprakész elvégzése, a készülékeknek a szakmai szabályoknak és a vonatkozó előírásoknak megfelelő üzemeltetése, az üzemeltetéssel kapcsolatos problémák jelzése, valamint a vizsgálatokhoz szükséges eszközök, anyagok mennyiségének és állapotának nyomon követése, beszerzési igények jelzése. Miért válassz minket? - Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. - Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. - Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. - Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. - Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. - Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? - Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok - Nagyfokú önállóság - Versenyképes jövedelem és juttatások

Minimum requirements

Téged keresünk, ha: - rendelkezel szakirányú végzettséggel (biológus, mikrobiológus, molekuláris biológus, biomérnök), - önállóan, pontosan és precízen végzed a munkád, - felhasználói szinten ismered a MS Office programokat, - van molekuláris biológia (PCR) területen szerzett szakmai tapasztalatod, illetve laboratóriumi gyakorlatod. Előnyt jelent, ha: - van GMO vizsgálatokban szerzett tapasztalatod, - van mikrobiológiai laboratóriumban szerzett tapasztalatod, - rendelkezel angol nyelvtudással.

Language skills nem szükséges
Employment term Full-time
Required minimum education Skilled
Salary: versenyképes jövedelem
Check out
profile and all job offers
Bonafarm Csoport
Nagyigmánd
Any questions? Send a message!
B.Csoport B.Csoport
Chat