HU EN
Nehézipari csomagoló (JN-122018-17122)

Favourites
Full-time

•••Feladatok: •Árumozgatás során kiegészítő tevékenységek elvégzése Kötözés, pántolás, csomagolás •Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése •Leltározásban történő részvétel •Egyéb raktáros feladatok •••Amit ajánlunk: •Havi bérezés: bruttó 250.000Ft + bónusz •Nettó 22.000 Cafeteria juttatás már az első hónaptól •2 műszakos munkavégzés (6:00-14:30 ; 12:00-19:30) •Munkába járástámogatás – Máv, Volán 86%-ban és autóval nettó 15Ft/km •Tapasztalatszerzési lehetőség - targoncás vagy darukezelői képzés lehetősége •Hosszú távú munkalehetőség •Stabil hátterű cég •Jó munkahelyi légkör •Kellemes, biztonságos munkakörnyezet

Minimum requirements

•••Elvárások: •Minimum 8 általános iskolai végzettség •Fizikai területen szerzett munkatapasztalat •Jó fizikai állóképesség •Precíz, megbízható munkavégzés •2 műszak vállalása •••Előny: •Szakmunkás vagy szakközép iskolai bizonyítvány •Targoncás jogosítvány

Language skills nem szükséges
Employment term Full-time
Required minimum education Skilled
Salary: bruttó 250.000Ft/hó
Check out
profile and all job offers
Budapest
Any questions? Send a message!
.Adecco .Adecco
Chat