HU EN
Szerviztechnikus (JN-122018-17124)

Favourites
Full-time

Főbb feladatok, munkák: A cég által üzemeltetett berendezések szerviztevékenységében való teljes körű részvétel - javítási, karbantartási, üzembe helyezési munkák magas színvonalú elvégzése - berendezésekhez csomagolt szoftverek telepítése - az üzemeltetéssel kapcsolatos ügyféligények, problémák hatékony kezelése és műszaki tanácsadás Az általa használt eszközállomány rendeltetésszerű működtetése, állagának megóvása Az integrált vállalatirányítási rendszerben határidőre történő pontos adatszolgáltatás Aktív részvétel a reklamációk kezelésében, a telefonon keresztüli hibaelhárításban Szervizoktatásokon való részvétel, és az előírt vizsgák teljesítése   Juttatások: Versenyképes jövedelem, Széleskörű béren kívüli juttatások, Vállalati gépkocsi (magánhasználattal, mobiltelefon (korlátlan hívás csomaggal), laptop.) Első 2 hónapban munkaerő-kölcsönzés keretében, ezt követően átkerülés a cég saját állományába

Minimum requirements

Az álláshoz tartozó elvárások: Szakirányú középfokú végzettség: elektronikai műszerész / elektromos karbantartó "B" kategóriás vezetői engedély Iparágban szerzett tapasztalat: javítási, karbantartási, üzembe helyezési, szervizelési tapasztalat Informatikai, rendszergazda ismeret előny (Xp, Win7, Win8, rendszerek ismerete) Angol nyelvtudás előny

Language skills Angol nyelvtudás előny
Employment term Full-time
Required minimum education Skilled
Salary: Versenyképes jövedelem
Check out
profile and all job offers
Budapest
Any questions? Send a message!
.Adecco .Adecco
Chat