HU EN
Adminisztratív munkatárs (JN-052019-22018)

Full-time

Feladatok: - Ügyfelek adatainak lekérése - Adatrögzítés, adatok frissítése a belső rendszerekben - Audithoz az adatok rendbe tétele - Központi levelek feldolgozása - Emailek, levelek kezelése Amit kínálunk: - Azonnali kezdési lehetőség - Versenyképes bérezés – havi bruttó 280.000Ft - Irodai munkaidőben történő munkavégzés (H-P 8.00-16.30) - Határozott projekt jellegű munkalehetőség (2019.05.27.-2019.06.26) - Tapasztalatszerzési lehetőség - Multinacionális munkakörnyezet

Minimum requirements

Elvárások: - Legalább középfokú végzettség - Felhasználói szintű MS office ismeret (Word, Excel, Outlook) - Precíz munkavégzés Előny: hasonló adminisztratív vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Language skills nem szükséges
Employment term Full-time
Required minimum education Primary school
Salary: havi bruttó 280.000Ft
Check out
profile and all job offers
ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft.
Budapest
Any questions? Send a message!
.Adecco .Adecco
Chat